اگر خانواده‏ها صحيح، قوى، سالم، بى‏انحراف و طبق سنت الهى تشكيل بشوند، آن وقت جامعه، جامعه‏ى سالمى خواهد بود.    مقام معظم رهبری                   لبخند آدمی به روی برادر مومنش حسنه است.    امام باقر(ع)                   هرکس خود را فقیر نشان دهد فقیر می شود.    رسول خدا (ص)
ساعت ۱۶:۵۹      دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳


دولت نازيست آلمان پناهگاه قاتلان

آلمان پناهگاه قاتلین


بهرام رضايي در ماجراي قتل حبيب فتحي نيز براي مدتي به آلمان گريخته و پس از آن كه آب ها از آسياب افتاده بود، دوباره به اردوگاه كومله در كردستان عراق بازگشته بود. اين فرارها به دستور مستقيم عبداله مهتدي سركرده گروهك تروريستي كومله صورت گرفته است.

عامل قتل يك زن هوادار گروهك كومله در كردستان عراق، مجدداً به آلمان گريخت. بهرام رضايي از سركردگان گروهك كومله (عبداله مهتدي) پيش از اين در پرونده قتل ديگري هم متهم شده و يكبار به آلمان گريخته بود.

رضايي كه به تازگي درخواست هاي نامشروعي از مريم-ص(معروف به يلدا) داشته اما با مخالفت نامبرده مواجه شده بود، دستور شليك به وي را صادر كرد و او را به قتل رساند. وي متهم به قتل فرد ديگري به نام حبيب فتحي نيز هست.

به گزارش بولتن نيوز،«نقيب جزا»مسئول پيگيري پرونده قتل«يلدا»در كردستان عراق مي گويد: كومله خائن به خلق كرد و حتي اعضاي خود است. تا اين جانيان و قاتل ها در اقليم كردستان عراق هستند، ما آرامش نداريم.

نقيب جزا مي افزايد: يقينا بهرام رضايي متهم اول پرونده قتل مريم [ص...]است اما او به محض دريافت احضاريه، از اردوگاه گريخته و به آلمان رفته است. شواهد و قرائن موجود حاكي از آن است كه اين قتل ها به دستور سر كرده كومله،«عبدالله مهتدي»، صورت گرفته است و ما وي را به دادگاه جنايي احضار خواهيم كرد.

نقيب جزا در ادامه اظهار اميدواري كرد كه با حكم دادگاه، عبدالله مهتدي و بهرام رضايي محكوم شوند و همچنين اين گروهك خلع سلاح شود.

وي همچنين درخصوص تحويل جسد«مريم-ص»به خانواده وي اظهار داشت: خانواده مقتول جهت انتقال فرزندشان از ايران به اردوگاه كومله مهتدي رفتند، اما كومله حاضر نبود مدارك شناسايي وي را به خانواده اش تحويل دهد، كه با تهديد مقامات قضايي، مجبور به تحويل اسناد و شناسنامه و پاسپورت وي شدند.

براساس اين گزارش، خانواده صادقي به قدري از كومله متنفر بودند كه حاضر به ملاقات با نماينده كومله هم نشدند.

يادآور مي شود بهرام رضايي در ماجراي قتل حبيب فتحي نيز براي مدتي به آلمان گريخته و پس از آن كه آب ها از آسياب افتاده بود، دوباره به اردوگاه كومله در كردستان عراق بازگشته بود. اين فرارها به دستور مستقيم عبداله مهتدي سركرده گروهك تروريستي كومله صورت گرفته است. خود مهتدي نيز به آلمان تردد دايمي دارد آلمان طي يكي دو سال اخير پناهگاه برخي گروهك هاي تروريستي ديگر نظير پژاك و بقاياي سازمان منافقين هم شده است.آرشیو       |    درباره ما       |    تماس با ما

.تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سخن آشنا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Email : amoozesh@sokhane-ashena.com

  طراحی و پشتیبانی توسط   گروه نوین فراز