پر بازدیدترین مطالب

رسوایی سالومه گیت

داود_مدرسی_یان
هک پیج اینستاگرام سالومه سیدنیا، مجری بهائی و وطن‌فروش شبکه من‌وتو و افشای ارتباطات خصوصی وی با جمعی از سلبریتی‌های داخلی یک مسئله ساده نیست که براحتی از آن عبور کنیم.
سال‌هاست در فضای رسانه فریاد می‌زنیم که هماهنگی تعدادی از هنرمندان، بازیگران، بازیکنان، خوانندگان و ... در مقاطع مختلف علیه منافع ملی و ارزش‌های اسلامی یک مسئله ساده نیست و اینکه در بزنگاه‌ها همه باهم یک پست موضع مشترک، پُست مشترک و هشتگ مشترک را باهم نشر می‌دهند عادی نیست!
 بارها تحلیل می‌کردیم این‌ جماعت همگی با ضدانقلاب خارج‌نشین مرتبط بوده و از طریق ضدانقلاب خارج‌نشین به سرویس‌های جاسوسی و امنیتی دشمن وصل‌اند و دانسته یا نادانسته تحت کنترل سرویس‌های غربی‌اند، اما متاسفانه مسئولین مربوطه در حوزه فرهنگ و هنر و حوزه رسانه و فضای مجازی هیچ توجهی نمی‌کرده بلکه تریبون‌های رسمی و بودجه‌های کلان و ظرفیت صداوسیما و سینما و قوتبال و هنر را در اختیار این جماعت قرار می‌دادند!
غفلت دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و قضایی نیز مکمل وادادگی نهادهای فرهنگی و مجازی بوده است. این جماعت سال‌ها به اسم هنر، بازیگری، فوتبال، خوانندگی و ... پیاده نظام دشمن در عرصه سیاست و جنگ نرم بودند و ضربات جدی به منافع ملی و ارزش‌های اسلامی وارد آورده‌اند اما اقدام امنیتی یا قضایی در خوری را هیچوقت شاهد نبوده‌ایم.
حالا رسوایی "سالومه گیت" و افشای چت‌های هماهنگی سلبریتی‌ها با این مجری و مامور سرویس‌های جاسوسی می‌تواند نقطه عطفی در هوشیاری دستگاه‌های فرهنگی، هنری، مجازی، امنیتی و قضایی باشد البته اگر بخواهند هوشیار شوند!

آخرین مطالب