اگر خانواده‏ها صحيح، قوى، سالم، بى‏انحراف و طبق سنت الهى تشكيل بشوند، آن وقت جامعه، جامعه‏ى سالمى خواهد بود.    مقام معظم رهبری                   لبخند آدمی به روی برادر مومنش حسنه است.    امام باقر(ع)                   هرکس خود را فقیر نشان دهد فقیر می شود.    رسول خدا (ص)
ساعت ۸:۸      شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳


ميکروفن استراق سمع و شنود صدا از طريق سیم کارت موبایل


میکروفن شنود صدا از طریق سیم کارت مدل BMW

ویژگی های میکروفون سیم کارتی GSM

: این دستگاه ردیاب سیم یک سیستم مخصوص است که برای صداهای اطراف یا تنظیم سرویس های تلفن همراه به طور منظم طراحی شده است. این سیستم نوع تازه ای از میکرفون سیم کارت است که هسته مغناطیسی دارد و کمک می کند به آسانی روی سطوح فلزی پنهان ثابت شود. این دستگاه یک طراحی بی نظیر،قالب کوچک و ساختار محکم و تکنولوژی پیشرفته را تحت یک فرم فشرده و همچنین میکروفن حساس کوچکی که می تواند صداهای اطراف را ضبط کند، شامل می شود. زمانی که شما، شماره سیم کارت که در داخل دستگاه قرار دادید را شماره گیری کنید سیستم خود به خود وصل شده و شروع به ارسال صدا به صورت نامحدود از نظر زمانی ارسال می نماید. باتری داخلی آن می تواند 2 الی 4 ساعت کار کند، با باتری خارجی 6 تا7 ساعت می توانید کار کنید.این دستگاه یک ابزار تجسس پنهانی است که برای همه کاربرد دارد.

طرز کار:

یک سیم کارت در آن قرار می دهید، آن را در جای مناسبی جا سازی می کنید و بعد در هر زمان که مایل به شنیدن صدای محل مورد نظر هستید با شماره سیم کارت خود تماس می گیرید، پس از شنیدن چند بوق دستگاه بطور اتوماتیک راه اندازی شده و بدون آنکه صدا و یا حتی نوری از خود تولید کند تمامی صداهای محیط را به طور کاملاً شفاف در اختیار شما قرار می دهد.

چیزی که این دستگاه را از همه دستگاههای مشابه متمایز می کند این است که این دستگاه فقط در هنگام برقراری تماس شروع به کار کرده و به انتقال صدا می پردازد و به همین دلیل دستگاههای ردیاب امواج الکترو مغناطیسی قادر به تشخیص وجود آن نیستند زیرا دستگاه هنگامی که در حال انتقال صدا نیست کاملاً خاموش بوده و هیچ سیگنالی از خود تولید نمی کند.

این دستگاه بر خلاف میکروفون های معمولی نسبت به صداهای بم حساس نبوده و با استفاده از یک فیلترینگ هوشمند طوری ساخته شده است که تنها به طول موج های نزدیک به صدای انسان حساسیت نشان می دهد.

به آسانی قابل پنهان کردن و استتار می باشد.

قابلیت دریافت صدا با کیفیت مورد قبول تا شعاع 10 متر

ابعاد:60mm*40mm*15mmآرشیو       |    درباره ما       |    تماس با ما

.تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سخن آشنا است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Email : amoozesh@sokhane-ashena.com

  طراحی و پشتیبانی توسط   گروه نوین فراز