پر بازدیدترین مطالب

حزب‌الله لبنان: خبر حمله اسرائیل به ریف حلب دروغ است


حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای، شایعه‌ها مبنی بر حمله هوایی رژیم صهیونیستی به ریف جنوبی حلب و نیز به جنوب سوریه را تکذیب کرد.

به گزارش سخن آشنا به نقل از المنار، حزب‌الله لبنان، شنبه‌شب در بیانیه‌ای، اعلام کرد که برخی رسانه‌های الکترونیکی و شبکه‌های اجتماعی به نقل از رسانه‌های اسرائیلی و رسانه‌های وابسته به عناصر مسلح گزارش‌هایی درباره حمله هوایی این رژیم به ریف جنوبی حلب یا جنوب سوریه منتشر کرده‌اند؛ این گزارش‌ها بی‌اساس و عاری از صحت هستند.

عصر دیروز، گروه موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر سوریه»، که مقر آن در لندن است، مدعی شد که در منطقه‌ای از استان حلب که «گفته می‌شود نیروهای مورد حمایت ایران در آن حضور دارند»، انفجاری رخ داده است.

این مرکزِ وابسته به معارضان، در عین حال گفته بود که دلیل انفجار هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست و ممکن است ناشی از حمله هوایی اسرائیل به این منطقه باشد.

در همین حال، شبکه تلویزیونی «المیادین» به نقل از منابع میدانی تصریح کرد، اتصال سیم‌های برق در منطقه «جبل عزان» در ریف حلب موجب وقوع جرقه‌های قوی شده است که گروه‌های تروریستی این جرقه‌ها را به عنوان انفجار و بمباران اسرائیل قلمداد و اخباری دروغین در این‌باره منتشر می‌کنند.
منبع:تسنیم